czwartek, 11 sierpnia 2016

Fruit Book TAG


Dzisiaj lekki i przyjemny post, a w zasadzie tag. Nikt mnie do niego nie nominował, ale miałam ogromną ochotę go zrobić. A więc zaczynajmy:


Sprawdziłam całą biblioteczkę i muszę stwierdzić, że większość książek rozgrywa się albo w Wielkiej Brytanii albo w USA. Jedynym takim bardziej "egzotycznym" i jakby oryginalnym miejscem jest Australia. Tak więc przypisuję tu "Człowiek nietoperz" - Jo Nesbo.


Jest jedna taka wyjątkowa książka, która za każdym razem wywołuje u mnie uśmiech. A mianowicie mówię o "Podzielonych" - N. Shustermana. Właśnie od tej książki zaczęła się moja przygoda z nimi. I bardzo, ale to bardzo wam ją polecam. Jest cudowna!America i Maxon z "Rywalek" - Kiery Cass. Ich pierwszy pocałunek był taaki uroczy i delikatny. Mimo że niespodziewany to jednak bardzo kochany.Nie miałam akurat z tym problemu, ponieważ niedawno przeczytałam "Mistrza" - Katarzyny Michalak. Akcja dzieje się w Cyprze. A co do książki, to bardzo bardzo polecam.


Jak pierwszy tom mi się spodobał, tak drugi to była ogromna klapa. Kwaśny smak "Wodospadu" - Lauren Kate jeszcze długo pozostanie w moich ustach.
Nie chciałam zostawiać pustej odpowiedzi, dlatego na siłę wciskam tu "Drogę ucieczki" - C.J.Box'a. Początek akcji zaczyna się w lesie i może nie jest on jakoś szczególnie opisany i ważny dla książki, ale mimo wszystko się pojawia. Poza tym dzieci ukrywały się na farmie, która mieściła się w lesie.


Można tutaj przypisać dosłownie każdą książkę. Ja postawiłam na "Niebezpieczne kłamstwa" - B. Fitzpatrick. Czytając ją w upalny dzień, można się pocieszyć tym, że gdzieś indziej jest o wiele bardziej gorąco np. kiedy Stella narzekała na upał w Nebrasce.


Kompletnie nie wiedziałam co tutaj dać. Miałam totalną pustkę w głowie, ale po chwili przypomniałam sobie, jak parę razy pojawiło mi się w myślach, że bardzo dużo bohaterów jest w "Blasku" - Amy Kathleen Ryan. I jak się teraz nad tym zastanowię, to faktycznie było ich tam sporo.


Postawię tutaj na "Zaplątani w miłość", która bardzo przypomina "Girl Online"- Zoe Sugg. A może to właśnie "Girl Online"przypomina "Zaplątanych w miłość"? W końcu ten drugi tytuł został wcześniej napisany.

To tyle jeśli chodzi o odpowiedzi. Nominuję każdego, kto tylko będzie chciał zrobić sobie ten tag :D6 komentarzy :

 1. Jejku! Uwielbiam ten owocowy tag! Tak świetnie wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny tag! W 100% zgadzam się co do maliny! Pocałunek Ami i Maxona był bardzo słodko i bardzo uroczy :D
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie~ Nataliaaa
  happy1forever.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Narobiłaś mi wielkiego smaka na owoce :D Świetny tag na lato, a co do pocałunku z "Rywalek", to masz rację. Był inny niż wszystkie w młodzieżówkach, taki nieśmiały :)
  Pozdrawiam
  http://elfiastaaczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Najpierw te soczyste zdjęcia, a potem ciekawe odpowiedzi. Idę jeść winogrona ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. O, Ami i Maxon. ;) Reszty nie znam. ;) Sama wykonałam ten TAG, ale kiedy go opublikuję... to już inna sprawa. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Narobiłaś mi apetytu na owoce ;)
  Żadnej z tych książek niestety nie znam, ale mam w planach "Niebezpieczne kłamstwa" ;)

  Paulina z naksiazki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.